نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

برند میسویک

میسویک برای کسانی تولید شد که می‌خواهند دندان‌های درخشان تری داشته باشند و همچنین از مضرات خمیر دندان‌ های دیگر نیز دوری کنند. میسویک به عنوان اولین خمیر دندان سفیدکننده شناخته می‌شود و ترکیبات منحصر به فرد آن موجب می‌شود تا کسانی که زیاد چای یا قهوه مصرف می‌کنند، از داشتن دندان‌هایی زرد و کدر رنج نبرند. امروزه این برند در ایران و تحت لیسانس شرکت سوئیسی تولید می‌شود.

مهمترین محصولات میسویک از قبیل :

محصولات MISSWAKE در دسته بندی مختلف مانند: خمیردندان، دهانشویه و نخ دندان تولید شدند.

خرید اینترنتی محصولات برند MISSWAKE

برای خرید اینترنتی محصولات برند MISSWAKE با بهترین جنس و بالاترین رضایت مشتری با متنوع ترین محصولات روز دنیا زیر قیمت بازار با تضمین اصل بودن کالا میتوانید خرید اینترنتی خود را ثبت کنید. تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

در مورد برند این برند بیشتر بدانیم

1- محصولات MISSWAKE چگونه و در کجا تولید می شوند؟
خمیر دندان میسویک (Misswake) در سال 1929 در سوئیس تاسیس شد. امروزه این برند در ایران و تحت لیسانس شرکت سوئیسی تولید می‌شود.

2- آیا محصولات MISSWAKE قابلیت رقابت با برند های روز دنیا را دارند؟
فلسفه وجودی میسویک ارتقا سلامت دهان و دندان هر خانواده ایرانیست. به همین دلیل با استفاده از با کیفیت‌ترین مواد اولیه، محصولاتی قابل رقابت با محصولات خارجی را تولید و عرضه کرده است.

خرید محصولات میسویک

در هنگام خرید محصولات آرایشی و بهداشتی حتما به نکات زیر توجه کنید :

  • خريد از مراکز و فروشگاه های تخصصی و اینترنتی و دارای تاييديه معتبر
  • به تستر هايی که فروشنده به شما ميدهد اطمينان حاصل بفرماييد
  • به بافت مواد ،رنگ و بو توجه کنيد ( اين قسمت را ميتوان از اصلی ترين موارد شناخت لوازم دانست )
  • کدهای رهگيری و ليبل های وزارت بهداشت

برای خرید محصولات میسویک با بهترین کیفیت و اصلیت کالا با بهترین بسته بندی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی bazakroo خرید خود را انجام دهید.

قیمت محصولات MISSWAKE

قیمت محصولات MISSWAKE به همراه تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی bazakroo با قیمت مناسب و عمده و زیر قیمت بازار برای تمامی مشتریان لحاظ شده است